Claré Blanc

Dostawa i zwroty

Warunki i sposoby dostawy:

Dostawa produktu do klienta jest odpłatna. Koszt wysyłki zależny jest od formy realizacji zamówienia.

Koszty wysyłki w granicach Polski:

Kurier DPD - 17,90 zł
Kurier DPD pobranie - 19,90 zł
Kurier DHL - 19,90 zł
Inpost paczkomaty - 14,90 zł

Termin dostawy produktu wynosi do 5 dni roboczych, jednak najczęściej jest to 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Jeśli nie otrzymacie Państwo przesyłki w określonym powyżej terminie prosimy o kontakt z naszym biurem.

Uwaga! Prosimy o sprawdzenie przesyłki podczas odbioru. Jeśli stwierdzicie Państwo uszkodzenie podczas transportu, prosimy sporządzić przy kurierze protokół szkody i skontaktować się naszym biurem.

 • Jak wymienić produkt?

  +

  Sprawdź czy w ofercie naszego sklepu znajduje się produkt, na który chcesz dokonać wymiany. Zrób zamówienie na ten produkt – będziesz miał gwarancję, że produkt nie zostanie wyprzedany, a w uwagach do zamówienia dopisz: WYMIANA. Koszty związane z wymianą pokrywa kupujący. Wymieniany produkt odeślij do nas wraz z dowodem zakupu (bez tego wymiana nie będzie możliwa) oraz potwierdzeniem opłaty kosztów wysyłki, na adres, który znajdziesz w zakładce Kontakt. Koniecznie poinformuj nas o zamianie, najlepiej mailowo: info@clareblanc.pl

 • Jak zwrócić produkt?

  +

  Informacja o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

  Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać:

  pisemnie na adres: CLARE BLANC ul. Hamernia 31D, 30-145 Kraków;
  w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@clareblanc.pl ;

  Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo stanowi załącznik do regulaminu Sklepu Internetowego. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

  Jeżeli otrzymali Państwo zakupioną rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: CLARE BLANC ul. Hamernia 31D, 30-145 Kraków, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

  Zawarte w tym komunikacie zapisy dotyczące konsumenta stosuje się od dnia 1 stycznia 2021 r. i dla umów zawartych od tego dnia również do kupującego będącego osobą fizyczną zawierającą umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

 • Jak złożyć reklamację?

  +

  Szanowny Kliencie,

  dbamy o Twoje prawa, w tym także o prawo do złożenia reklamacji. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące naszej odpowiedzialności z tytułu wady sprzedanego przez nas produktu oraz Twoich uprawnień związanych z reklamacją na podstawie ustawowej – z tytułu rękojmi.
  Podstawa i zakres naszej odpowiedzialności za wady produktu z tytułu rękojmi jest określona powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami Kodeksu Cywilnego.
  Mamy obowiązek dostarczyć produkt bez wad. Odpowiadamy z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna produktu zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia jego wydania kupującemu. Ważne! Jesteśmy odpowiedzialni z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na kupującego lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili.
  Reklamację możesz złożyć:
  pisemnie na adres: CLARE BLANC ul.Hamernia 31D, 30-145 Kraków;
  w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@clareblanc.pl ;
  Podaj w opisie reklamacji: (1) informacje i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądanie sposobu doprowadzenia produktu do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży; oraz (3) swoje dane kontaktowe – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie Twojej reklamacji. Pamiętaj, że wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
  Składając reklamację mogę Państwo skorzystać z naszego przykładowego formularza reklamacyjnego, jednak nie jest to obowiązkowe.

Używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.

Używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.

Czytaj więcej